Josh Hartnett Forum

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Josh Hartnett Forum » Фильмы. Movies » Воображаемая реальность / Valley of the Gods


Воображаемая реальность / Valley of the Gods

Сообщений 1 страница 30 из 65

1

Воображаемая реальность / Долина Богов / Valley of the Gods

год 2016

страна Польша, Люксембург

слоган -

режиссер Лех Маевски

сценарий Лех Маевски

продюсер Лех Маевски, Филип Ян Римза, Даллин Бассетт, ...

оператор -

композитор -

художник Кристофер Р. ДеМури

жанр фэнтези

время -

В главных ролях:
Джош Хартнетт, Джон Рис-Дэвис, Беренис Марло, Джон Малкович, Шарлотта Рэмплинг, Кейр Дуллеа, Стивен Скайлер, Джозеф Раннингфокс

Постер отсутствует

Кинопоиск

IMDb

Начало обсуждения Новый фильм Джоша Хартнетта - "Долина Богов"

2

Первые фото Джоша Хартнетта со съемочной площадки фильма "Долина Богов"

http://s6.uploads.ru/t/ZYgnV.jpg
http://s1.uploads.ru/t/2R8AK.jpg
http://s1.uploads.ru/t/SREnC.jpg
http://sa.uploads.ru/t/0wZKS.jpg

Ссылка

Ссылка

3

Новое интервью с Джошем Хартнеттом о фильме "Долина Богов" читайте в теме:
Интервью Джоша / Josh's interviews

И ещё одно интервью о фильме, о сюжете, о режиссере, о костюмах, и небольшое интервью с актером Джоном Малковичем.
С польского перевожу гугл переводчиком, к сожалению.
ИСТОЧНИК

Gwiazdy Hollywood przy pracy nad filmem "Dolina Bogów" we Wrocławiu [ZDJĘCIA]

Лех Маевский превращается во Вроцлаве свой новый фильм "Долина Богов" ( "Долина Богов"). Вместе с ним пришла только звезды Голливуда. Вчера, старые пивоварни фотографии были созданы с участием Джон Малкович и Джош Хартнетт. Звезды решили нам о работе над этим фильмом и впечатлениях от визита в Вроцлав.
Фотографии старого пивоваренного завода-стрит. Hubska начались в среду. Затем снимали на открытом воздухе выстрелы в течение следующих двух членов экипажа работали внутри.

Действие этих образов происходит в несуществующем городе, слегка напоминающем Лос-Анджелесе. Это большой мегаполис, с населением самого богатого человека в мире, Wes Тавра. Главный герой в фильме создает Джон Малкович.

Во дворе Brewery Mieszczański с сценографии и спецэффектов, чтобы создать огромную стеклянную гору, на которой стоит дворец мечты, принадлежащих к Тавра, чье богатство за пределами вашего воображения. Бальный зал имеет фонтан Треви, а ворота во дворец известны Флорентийская двери Рая.

- "Долина Богов" это сказка для взрослых, притча, мораль игра, - говорит режиссер и сценарист, Лех Маевский. - Это история о богатстве, которое рабство и пытки, с чрезвычайными возможностями денег. Я верю в сказки и мифы скрыта величайшая мудрость.

Роль рассказчика и писателя фильма мы знакомимся перспективу мира, берет на себя Джош Хартнетт, актер известный за его участие даже в "Black Hawk Down" и комедии Ридли Скотта "40 дней и 40 ночей". - Я написал кое-что в моей жизни, в основном сценарии, но ничего такого, что можно было бы сравнить с странностях этой формы. Он становится своего рода героем своих собственных идей, - говорит актер. - После первого прочтения сценария, я понял, что я играю Леха Маевского. Мне кажется, что мой персонаж является его альтер эго.

С другой стороны Кир Дулли, запомнился в основном из спектакля в фильме "2001: Космическая одиссея" Стэнли Кубрика, играет дворецкого и помощник богатого человека. - Это не просто отношения между персонажами, как и все в этом фильме чрезвычайно удивительно. Это своего рода внеземной опыт - говорит Dullea. - Сценарий интригующим и очень яркий. Моя работа состоит в том только, чтобы узнать проблемы и стать дворецким.

Основная роль самки создает Беренис Марло, названный в честь выступления в "Skyfall" Дэвид Крейг "девушки Бонда". - Мой персонаж свободный дух. Я играю женщину, которая главный герой напоминает свою покойную жену - актриса показывает. - Сценарий удивительно, я ничего так же важно, весомым, и в дополнение поразительной визуальной концепции не читать. В последнее время много фильмов, которые основаны только на специальных эффектов и, таким образом, являются скучными.

Костюмы и сценография готовятся Kochańska Ewa и Эва Минге. - Я хороший дух фильма, когда речь идет о больших бальных платьях, вечером - говорит модельер. - Это не легкий фильм. Каждая деталь балуют. Мы заботимся не только о костюмах, но с красивой из простыни и вышитых полотенца, халаты. Запущенный все ваши контакты, я убежден, сотрудничать со многими польскими отличными компаниями, чтобы воплотить в жизнь мечты режиссера. Джет здесь для него, я польщен, что он пригласил меня принять участие в этом фильме.

В противоположность этому, для визуальных, в том числе фотографии, соответствует Лех Маевский, который также является художником, визуальный художник, и актеры говорят о нем, "тотальную художника". - У него есть уникальный взгляд на реальность, жизнь, духовности. Он создает свою собственную вселенную - Беренис Марло считал.

- У меня был только один съемочный день, но я уже мог видеть, что Лех Маевский очень талантливый режиссер. Я был очень впечатлен его фильме "Мельница и Крест", wgniótł меня в кресле! Я работал с гением кино, Стэнли Кубрика. Маевский немного ему не хватает, - добавляет Кир Дулли.

Большая часть голливудской актеров уже во Вроцлаве. Некоторые актеры - Джон Малкович, который должен был пойти в Капитолийском Музыкальный театр на концерт в рамках фестиваля песни - живут здесь в течение нескольких дней, другие пришли непосредственно к плану и только намерены исследовать город.

- Я видел уже старый город Вроцлав, это красиво. Я люблю места, которые имеют душу. Каждый день я живу в Лос-Анджелесе, и это ужасно скучно, нет архитектуры - считает Marlohe.

Лех Маевский - Вроцлав это волшебный город. И это подтверждается актерами, которые здесь со мной. Они благодарят меня за то, что они принесли в Вроцлав. Они ходят, восхищаются, впечатлены.]

Фильм использовали десятки дополнений и дополнений Нижней Силезии.

Во Вроцлаве, изображения будут созданы как визуальный Technology Center. Они будут реализованы там сцены, которые требуют очень форпостом производства, специальные эффекты, чтобы создать мир в 3D.

Фильм является международное производство, изображения создаются в США и в Италии, Польше, режиссер выбрал Верхней и Нижней Силезии - помимо Вроцлаве фильма посетить замок Czocha и Auniversary и цистерцианского аббатства в Lubiaz.

Премьера "Долина Богов" будет проходить на рубеже 2016 года и 2017 года.
______________________________________________________________________________________________

Lech Majewski kręci we Wrocławiu swój nowy film "Dolina Bogów" ("Valley of Gods"). Wraz z nim przyjechała gwiazdorska obsada z Hollywood. Wczoraj w Browarze Mieszczańskim powstawały zdjęcia z udziałem m.in. Johna Malkovicha i Josha Hartnetta. Gwiazdy opowiedziały nam o pracy nad tym filmem i wrażeniach z wizyty we Wrocławiu.
Zdjęcia w Browarze Mieszczańskim przy ul. Hubskiej zaczęły w środę. Wtedy filmowano ujęcia plenerowe, przez następne dwa ekipa pracowała we wnętrzach.

Akcja tych zdjęć dzieje się w nieistniejącym mieście, przypominającym nieco Los Angeles. To wielka metropolia, w której mieszka najbogatszy człowiek świata, Wes Tauros. Główną postać filmu kreuje John Malkovich.

Na podwórku Browaru Mieszczańskiego przy użyciu scenografii i efektów specjalnych wykreowano olbrzymią szklaną górę, na której wznosi się pałac ze snów należący do Taurosa, którego bogactwo przekracza wszelkie wyobrażenia. W sali balowej ma on fontannę di Trevi, a za bramę do pałacu służą słynne florenckie Drzwi Raju.

- "Dolina Bogów" będzie baśnią dla dorosłych, przypowieścią, moralitetem - mówi reżyser i scenarzysta filmu, Lech Majewski. - To opowieść o bogactwie, które jest niewolą i udręką, o skrajnych możliwościach pieniądza. Uważam, że w baśniach i mitach jest ukryta największa mądrość.

"Dolina Bogów". Pozaziemskie doświadczenia z gwiazdami

W rolę narratora i pisarza, z którego perspektywy poznajemy filmowy świat, wciela się Josh Hartnett, aktor znany z udziału chociażby w "Helikopterze w ogniu" Ridleya Scotta czy komedii "40 dni i 40 nocy". - Napisałem w życiu kilka rzeczy, głównie scenariuszy, ale nic, co można by porównać z dziwnością tej postaci. On staje się niejako bohaterem swoich własnych pomysłów - opowiada aktor. - Po pierwszej lekturze scenariusza, zrozumiałem, że gram samego Lecha Majewskiego. Wydaje mi się, że moja postać to jego alter ego.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: JOSH HARTNETT WE WROCŁAWIU O FILMIE "DOLINA BOGÓW"

Z kolei Keir Dullea, zapamiętany przede wszystkim z występu w filmie "2001:Odyseja kosmiczna" Stanleya Kubricka, gra lokaja i pomocnika bogacza. - To nie jest zwyczajna relacja między postaciami, podobnie jak wszystko w tym filmie jest nadzwyczajnie zaskakujące. To rodzaj pozaziemskiego doświadczenia - opowiada Dullea. - Scenariusz jest intrygujący i bardzo jasny. Moim zadaniem jest tylko nauczyć się kwestii i stać się kamerdynerem.

Główną rolę żeńską kreuje Berenice Marlohe, nazywana po występie w "Skyfall" z Davidem Craigiem "dziewczyną Bonda". - Moja postać to wolny duch. Gram kobietę, która głównemu bohaterowi przypomina jego zmarłą żonę - zdradza aktorka. - Scenariusz tego filmu jest niezwykły, nie czytałam nic równie istotnego, ważkiego, a na dodatek uderzającego wizualnym konceptem. Ostatnio powstaje wiele filmów, które są oparte tylko na efektach specjalnych i przez to są nudne.

"Dolina Bogów". Szlafroczki od Ewy Minge

Kostiumy i scenografię przygotowują Ewa Kochańska i Ewa Minge. - Jestem dobrym duchem tego filmu jeśli chodzi o wielkie stroje balowe, wieczorowe - opowiada projektantka mody. - To nie jest łatwy film. Każdy detal jest dopieszczony. Dbamy nie tylko o kostiumy, ale i o piękne robione pościele czy haftowane ręczniczki, szlafroczki. Uruchomiłam wszystkie swoje kontakty, namówiłam do współpracy wiele polskich znakomitych firm, by spełnić marzenia reżysera. Jetem tu dla niego, jestem zaszczycona, że zaprosił mnie do udziału w tym filmie.

"Dolina Bogów". Niczym Stanley Kubrick

Natomiast za stronę wizualną, w tym zdjęcia, odpowiada Lech Majewski, który jest także malarzem, artystą wizualnym, a przez aktorzy mówią o nim: "artysta totalny". - On ma wyjątkowe spojrzenie rzeczywistość, życie, duchowość. Tworzy własny wszechświat - uważa Berenice Marlohe.

- Mam za sobą dopiero jeden dzień zdjęciowy, ale zdążyłem już zaobserwować, że Lech Majewski jest wybitnie zdolnym reżyserem. Byłem pod ogromnym wrażeniem jego filmu "Młyn i krzyż", wgniótł mnie w fotel! Pracowałem z geniuszem kina, Stanleyem Kubrickiem. Majewskiemu niewiele do niego brakuje - dodaje Keir Dullea.

"Dolina Bogów". Wrocław ciekawszy niż Hollywood

Większość hollywoodzkiej obsady jest już we Wrocławiu. Niektórzy aktorzy - jak John Malkovich, którzy zdążył wybrać się do Teatru Muzycznego Capitol na koncert w ramach Przeglądu Piosenki Aktorskiej - mieszkają tu od kilku dni, inni przyjechali bezpośrednio na plan i dopiero zamierzają zwiedzać miasto.

- Zobaczyłam już starówkę Wrocławia, jest przepiękna. Uwielbiam miejsca, które mają duszę. Na co dzień mieszkam w Los Angeles, a ono jest okropnie nudne, nie ma tam żadnej architektury - uważa Marlohe.

Lech Majewski: - Wrocław to jest magiczne miasto. I potwierdzają to aktorzy, którzy są tu ze mną. Dziękują mi za to, że ich przywiozłem do Wrocławia. Chodzą, podziwiają, są pod wrażeniem.]

CZYTAJ RÓWNIEŻ: LECH MAJEWSKI O FILMIE I GWIAZDACH WE WROCŁAWIU

Do filmu zatrudniono kilkudziesięciu statystów i epizodystów z Dolnego Śląska.

We Wrocławiu zdjęcia będą powstawać także Centrum Technologii Wizualnych. Zostaną zrealizowane tam sceny, które wymagają bardzo zaawansowanej postprodukcji, efektów specjalnych, wykreowania świata w 3D.

Film jest międzynarodową produkcją, zdjęcia powstają w USA i we Włoszech, w Polsce reżyser wybrał Górny i Dolny Śląsk - prócz Wrocławia filmowy odwiedzą Zamek Czocha i Zamek Książ oraz opactwo cysterskie w Lubiążu.

Premiera "Doliny Bogów" ma odbyć się na przełomie 2016 i 2017 roku.

4

Новости и статьи каждый день, что мне очень очень нравится!!!

http://sd.uploads.ru/t/Gq7fS.jpg

на фото Хартнетт, Маевски, ассистент Джоша и Gosia Domin одна из продюсеров фильма "Долина Богов"
Malkovich, Hartnett, Marlohe na planie filmu "Dolina Bogów" we wrocławskim CeTA [ZDJĘCIA]

W Centrum Technologii Audiowizualnych we Wrocławiu, czyli dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych, zaczęły się zdjęcia do filmu Lecha Majewskiego "Dolina Bogów". W niedzielę na planie pojawiły się hollywoodzkie gwiazdy: John Malkovich, Josh Hartnett, Berenice Marlohe i Keir Dullea.
W CeTA powstaje część zdjęć do filmu z udziałem aktorów, później zostanie wykonywana też postprodukcja.

Baśń dla dorosłych

W niedzielę kręcono wspólną scenę z udziałem głównych postaci granych przez Malkovicha, Hartnetta, Marlohe i Dulleę. Wzięło w niej udział także ponad 30 statystów.

"Dolina Bogów" ma być baśnią dla dorosłych. Fabuła łączy w sobie trzy wątki: indiańską legendę plemienia Navajo o skałach, które zrodziły pół boga, pół człowieka, opowieść o najbogatszym człowieku na Ziemi i pisarzu narratorze, który chce napisać jego biografię.

Bogacz Malkovich

John Malkovich kreuje rolę bogacza Wesa Taurosa, którego bogactwo przechodzi ludzkie wyobrażenia. Mieszka na szklanej górze w pałacu, do którego prowadzą słynne florenckie Drzwi Raju.

Keir Dullea, znany z występu w filmie "2001: Odyseja kosmiczna" Stanleya Kubricka, gra jego lokaja i pomocnika. Berenice Marlohe - "dziewczyna Bonda" ze "Skyfall" - wciela się w postać tajemniczej kobiety, która głównemu bohaterowi przypomina jego tragicznie zmarłą żonę. Natomiast Josh Hartnett gra pisarza, narratora całej opowieści, z którego perspektywy widz pozna historię.

CZYTAJ TAKŻE:Josh Hartnett we Wrocławiu o filmie "Dolina Bogów"

Kręcą na green boksie

Oba studia w Centrum Technologii Audiowizualnych pracują równolegle. W mniejszym znajduje się green box - zielone tło o powierzchni ok. 350 m kw. Na jego tle kręcone są zdjęcia, na które później zostaną nałożone efekty specjalnie. Wybudowano tam np. zielone schody, które na etapie postprodukcji zostaną zmienione w schody prowadzące do imponującej sali balowej - na jej środku stoi rzymska Fontanna di Trevi.

Duże studio stało się centrum logistycznym produkcji, są tam m.in. pracownie, w których dopracowuje się kostiumy. Te są niezwykle misternie wykonane, odpowiadają za nie Ewa Kochańska i Ewa Minge.

- Lech Majewski niezwykle dba o szczegóły, jeśli tylko coś mu się nie podoba, każe nanosić poprawki - zdradza Robert Banasiak, dyrektor CeTA.

CZYTAJ TAKŻE:Lech Majewski o filmie i gwiazdach we Wrocławiu

Pojadą też do opactwa w Lubiążu

W przyszłym tygodniu filmowcy przeniosą się do opactwa cysterskiego w Lubiążu, gdzie będą kręcone wnętrza pałacu Wesa Taurosa.

Na Dolnym Śląsku mają pracować do końca maja, później zdjęcia będą realizowane na Górnym Śląsku oraz w Utah w USA.

Więcej o filmie "Dolina Bogów" i wizycie gwiazd we Wrocławiu

__________________________________________________________________________________________________

гугл перевод с польского

Аудиовизуальным технологический центр в городе Вроцлав, который является бывшим киностудия начала съемки Лех Маевский в "Долина Богов". В воскресенье план появился голливудская звезда Джон Малкович, Джош Хартнетт, Беренис Марло и Кир Дулли.
CETA формируется часть фильма с актерами, она позже будет выполнена или постпродакшн.

Сказка для взрослых

В воскресенье, он снимал общую сцену с участием главных героев, которую играют Малкович, Хартнетт, Marlohe и Dullea. В нем приняли участие более 30 хорошо оплачиваемых предметов.

"Долина Богов" должна быть сказка для взрослых. История сочетает в себе три пряди: индейское племя, легенда навахо пород, которая родила полубог, полу-человек, история самого богатого человека на Земле, писатель и рассказчик, который хочет, чтобы написать его биографию.

Bogacz Малкович

Джон Малкович создает роль богатого человека Уэс Tauros, чье богатство проходит человеческое воображение. Он живет на стеклянной верхней части дворца, которые несут знаменитый флорентийский двери Рая.

Кир Дулли, известный за его работу в фильме "2001: Космическая одиссея" Стэнли Кубрика, играя его дворецкий и помощника. Беренис Марло - "девушка Бонда" с "Skyfall" - изображает загадочную женщину, которая является главный герой напоминает его трагически умершей жены. В то время как Джош Хартнетт играет писатель, рассказчик истории, с точки зрения зрителя знают историю.

Читайте также: Джош Хартнетт во Вроцлаве для фильма "Долина Богов"

Спин на зеленом поле

Оба исследования в технологическом центре аудиовизуального работают параллельно. Чем меньше коробка зеленый - зеленый фон с площадью около 350 кв м на фоне картины снимаются, которые в дальнейшем будут наложены эффекты конкретно... Встроенный там, например, зеленые лестницы на стадии пост-производства будет изменен на лестнице, ведущей к впечатляющим бальных -. В его центре стоит римский фонтан Треви.

Большая студия стала логистическим центром производства, есть, среди прочего, мастерские, уточняющая костюмы. Они очень запутанно ответственность за не Kochańska и Эва Эва Минге.

- Лех Маевский чрезвычайно заботится о деталях, если только что-то ему не нравится, делает красные линии - предает Роберт Banasiak, директор Ceta.

Читайте также: Леха Маевского о фильме и звезды во Вроцлаве

Они будут идти также в аббатство в Lubiąż

На следующей неделе, создатели фильма будут двигаться к цистерцианское аббатство в Lubiąż, где они снимали интерьер дворца Уэс Tauros.

Нижняя Силезия должны работать до конца мая, то снимки не будут реализованы в Верхней Силезии и Юта в США.

Подробнее о фильме "Долина Богов" и посетить звезды в городе Вроцлав

5

Джош Хартнетт, Лех Маевски и Джон Малкович дали интервью для Radio RAM, Вроцлав, Польша, 23 мая 2016

https://www.facebook.com/RadioRAM/posts … 3813444885

http://s8.uploads.ru/t/WmKhz.jpg
http://sf.uploads.ru/t/1rfUC.jpg
http://s0.uploads.ru/t/GoxfV.jpg
http://s3.uploads.ru/t/27ALc.jpg

на пути к фильму "Долина Богов" в аудиовизуальной технологическом центре во Вроцлаве

6

"Dolina Bogów". Lech Majewski reżyseruje film z Johnem Malkovichem i Joshem Hartnettem [WIDEO+ZDJĘCIA]

Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" wybrała się na plan filmu "Dolina Bogów" w reżyserii Lecha Majewskiego.

– Spodobał mi się scenariusz i bardzo polubiłem Lecha - wyjaśnił swój udział w produkcji aktor John Malkovich.

– Ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że mamy ze sobą wiele wspólnego - powiedział o Majewskim aktor Josh Hartnett.

Nad kostiumami czuwała projektantka mody Ewa Minge.

– W dzisiejszym świecie filmu bardzo rzadko spotyka się prawdziwych artystów, a takim jest Lech - podkreśliła aktorka Berenice Marlohe.

Czy spodobały jej się suknie przygotowane przez Minge?
Ссылка
__________________________________________________________________________________________________

гугл перевод с польского, остальное на видео

"Долина Богов". Лех Маевский направляет фильм с Джоном Малковичем и Джош Хартнетт [ВИДЕО + ФОТО]

Агнешка Jastrzębska с "Доброе утро TVN" пошел на съемках фильма "Долина Богов" режиссера Леха Маевского.

- Мне понравился сценарий, и очень понравился Lech - объяснил свое участие в производстве актера Джона Малковича.

- К моему удивлению, оказалось, что у нас есть много общего - Маевский сказал актера Джош Хартнетт.

Костюмер наблюдал модельер Ewa Минге.

- В современном мире фильм очень редко настоящие художники, и это Лех - подчеркнула актриса Беренис Марло.

Он любил ее платья, подготовленные Минге?

7

Людмила написал(а):

Джош Хартнетт, Лех Маевски и Джон Малкович дали интервью для Radio RAM, Вроцлав, Польша, 23 мая 2016

На этих фото - Джош чуть-чуть из "Августа"
http://s8.uploads.ru/t/j1LMb.jpg
http://sh.uploads.ru/t/Kw2k6.jpg

8

gall написал(а):

На этих фото - Джош чуть-чуть из "Августа"

Как похоже!
попробуй, найди 10 отличий)))

Костюмер фильма "Долина Богов", известный польский модельер Эва Минге за работой:
http://se.uploads.ru/t/yq0XU.jpg

Ссылка

9

Radio RAM

Фильм зоны на длинные выходные с 16:00 до 20:00. Для второго визита в набор "В Долину Богов". После 18:00 агнешка кубера про весну попадает в кинофильмах новые горизонты. После 17:00 билета на премьеру недели, что означает "Angry Birds". Ян Pelczar, добро пожаловать.
‪#‎Strefakina‬ ‪#‎radioram‬ ‪#‎dolinabogów‬ ‪#‎strefakinaradiaram‬ ‪#‎wiosnafilmów‬

Strefa Kina na długi weekend od 16:00 do 20:00. Za chwilę zajrzymy na plan "Doliny Bogów". Po 18:00 Agnieszka Kubera opowie o hitach Wiosny Filmów w Kinie Nowe Horyzonty. Po 17:00 bilety na premierę tygodnia, czyli "Angry Birds". Jan Pelczar, zapraszam.
‪#‎StrefaKina‬ ‪#‎RadioRAM‬ ‪#‎DolinaBogów‬ ‪#‎StrefaKinaRadiaRAM‬ ‪#‎WiosnaFilmów‬
___________________________________________________________________

10

Centrum Technologii Audiowizualnych

Lech Majewski w jednym z wywiadów powiedział, że "Zawsze kiedy coś tworzę dotykam rzeczy, o które się otarłem". To prawdziwa przyjemność oglądać tego artystę przy pracy na planie filmowym razem z takimi gwiazdami, jak John Malkovich, Josh Hartnett, BERENICE MARLOHE O F F I C I A L i Keir Dullea!
#‎CeTA‬ ‪#‎LechMajewski‬ ‪#‎dolinabogow‬ ‪#‎valleyofgods‬ ‪#‎JohnMalkovich‬ ‪#‎JoshHartnett‬ ‪#‎BereniceMarlohe‬ ‪#‎KeirDullea‬ ‪#‎EvaMinge‬ ‪#‎tvn‬
___________________________________________________________________________________
Лех маевский в интервью он сказал: "каждый раз, когда я касаюсь я что-то создавать вещи, которые я упустил". Это было очень приятно смотреть этот художник на работу в кино вместе с такими звездами как, John Malkovich Josh Hartnett Berenice Marlohe O F F I C I A L Keir Dullea,!

http://s3.uploads.ru/t/KiCO2.jpg
http://sh.uploads.ru/t/1g8iT.jpg
http://s6.uploads.ru/t/vrp3q.jpg
http://s1.uploads.ru/t/i4ICz.jpg
http://s9.uploads.ru/t/q6roA.jpg
съемочная площадка фильма "Долина Богов"

11

Hollywood cast for Lech Majewski’s ‘Valley of the Gods’
27.05.2016 15:08
http://s2.uploads.ru/t/vkrcQ.jpg

  Lech Majewski, film director and writer, known for 'The Mill and the Cross" on 18 May started shooting his new fantasy science fiction project “Valley of the Gods” in Wrocław, western Poland. The film features an array of world renowned actors.
The Valley of the Gods in Utah. Photo: Flickr.com/faungg's photosThe Valley of the Gods in Utah. Photo: Flickr.com/faungg's photos

The film depicts the story of a legendary but eccentric Navajo figure who also happens to be the richest man on Earth, it blends Navajo mythology with a tale about fictional trillionaire Wes Tauros (Malkovich) and his would-be biographer (played by Josh Hartnett of “Black Hawk Down”).

Hartnett's character possesses otherworldly powers of the imagination and is able to alter reality. The action follows three narratives about characters who attempt to escape the drama that follows when supernatural visions clash with reality.

Shooting started in the Polish western city of Wrocław, and Joanna Sławinska, from Polish Radio went there to meet the crew.

She spoke to Josh Hartnett, Keir Dullea (“2001: A Space Odyssey”) and Berenice Marlohe (“Skyfall”) about their first impressions and the decision to work with Lech Majewski.

Ссылка

12

Закончились съемки во Вроцлаве, команда фильма переезжает в Силезию.

http://s6.uploads.ru/t/FEWGp.jpg
http://s5.uploads.ru/t/hxzbt.jpg

https://www.facebook.com/centrumtechnol … h/?fref=nf

13

Сегодня в Силезии, в музее Катовица, состоялась пресс конференция с приехавшими на съемки фильма "Долина Богов" актерами и режиссером.

Фото с конференции:
http://s1.uploads.ru/t/GafxD.jpg
http://se.uploads.ru/t/nVYIC.jpg
http://sg.uploads.ru/t/WX9t3.jpg
http://s2.uploads.ru/t/NUGFg.jpg
http://sf.uploads.ru/t/Md3bH.jpg
http://s5.uploads.ru/t/uzqvP.jpg
http://s5.uploads.ru/t/423Ru.jpg
http://se.uploads.ru/t/mNzPQ.jpg
http://s5.uploads.ru/t/ca1IS.jpg
http://s5.uploads.ru/t/OSMje.jpg

https://twitter.com/jhartnett_forum

Ссылка

14

Dziewczyna Bonda na Śląsku, czyli nowy film Lecha Majewskiego
Okazałe podziemia Muzeum Śląskiego w Katowicach stały się w poniedziałek planem filmowym. Lech Majewski kręcił tam film "Dolina bogów" z udziałem hollywoodzkich aktorów.
Takie wydarzenia w Katowicach są rzadkością. Ba, nawet w innych miastach Polski. Nieczęsto bowiem mamy w naszym kraju okazję gościć gwiazdy kina światowego formatu. Ale dzięki Lechowi Majewskiemu, który postanowił nakręcić tutaj część ujęć do swojego nowego filmu "Dolina bogów", jest to możliwe..

________________________________________________________________________________

Девушка Бонда в Силезии, которая является новый фильм Леха Маевского
Великолепный подземный Силезского музея в Катовице в понедельник стал съемочной площадкой. Лех Маевский снят там фильм "Долина Богов" с участием голливудских актеров.
Такие события редки в Катовице. Мало того, даже в других польских городах. Это не часто, потому что мы имеем в нашей стране возможность разместить у себя звезды мирового кино формата. Но благодаря Лех Маевский, который решил снимать некоторые сцены здесь для своего нового фильма "Долина Богов", это возможно ..

http://s019.radikal.ru/i631/1605/ba/633e18ae1631.jpg

http://katowice.wyborcza.pl/katowice/1, … kiego.html

Пресс конференция 30 мая 2016, музей Катовице
http://s12.radikal.ru/i185/1605/76/1579acf8c1a5.jpg

http://s018.radikal.ru/i513/1605/0c/be232c010a2e.jpg

15

"Dolina bogów". Konferencja w Muzeum Śląskim

По ссылке видео репортаж со съемок
фильма в Катовице
http://katowice.tvp.pl/25567132/dolina- … um-slaskim

скрины

http://s019.radikal.ru/i616/1605/40/55e2c474585a.jpg
http://s020.radikal.ru/i715/1605/4a/ba65c9e09681.jpg
http://s016.radikal.ru/i337/1605/42/1081dfb20962.jpg
http://s012.radikal.ru/i319/1605/4b/58bff8d1b3cc.jpg
http://i069.radikal.ru/1605/47/6a431e9ece38.jpg

16

продолжение
http://s019.radikal.ru/i639/1605/2e/e808b847699c.jpg
http://s41.radikal.ru/i091/1605/01/2d3e429d3041.jpg
http://s018.radikal.ru/i524/1605/1a/43746c6aa68e.jpg
http://s019.radikal.ru/i603/1605/67/461211eed46a.jpg

Лех Майевски о фильме "Долина Богов"
http://wiadomosci.onet.pl/slask/na-slas … ada/swwj8b

съемки продолжатся:
Ekipa pojawi się jeszcze w Pałacu Dietla w Sosnowcu oraz w Pszczynie. Tutaj ekipa zatrzyma się najprawdopodobniej na dwa dnia, a zdjęcia kręcone będą w kilku salach Muzeum Zamkowego. W filmie będą to prywatne pomieszczenia najbogatszego człowieka na świecie, a zarazem głównego bohatera, w którego wcieli się John Malkovich.
________________________________________________________________________________________
Команда будет еще Dietl дворец в Сосновец и Плес. Здесь, команда, скорее всего, остановится в течение двух дней и будет снят в нескольких залах музея замка. Фильм будет отдельная комната самым богатым человеком в мире, а также главный герой, в котором будет играть Джон Малкович.

17

Видео с пресс конференции в Катовице

https://www.youtube.com/watch?v=FZN2Ldn7DEI

18

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/sl … ow/cwt7ckt

Ruszyły zdjęcia do filmu „Dolina Bogów”

http://s0.uploads.ru/t/zCVpt.jpg
http://s5.uploads.ru/t/bm0j7.jpg

https://twitter.com/carmen58onocom

19

Больше фото

http://s5.uploads.ru/t/Mc2No.jpg
http://sg.uploads.ru/t/p0bHL.jpg
http://sa.uploads.ru/t/htzLA.jpg
http://s6.uploads.ru/t/vHPAj.jpg

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/sl … ow/cwt7ckt

20

http://katowice24.info/john-malkovich-i … atowicach/
Еще один репортаж с пресс конференции

http://se.uploads.ru/t/vdjlV.jpg
http://sh.uploads.ru/t/Yi3fR.jpg
http://s9.uploads.ru/t/IdkcL.jpg

интервью с Лехом Маевски
http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg24/ … e-Joh.html
Lech Majewski kręci "Dolinę Bogów". W obsadzie John Malkovich i Josh Hartnett

А по этой ссылке, автор рассказывает, пока он брал автограф у Джоша, для журнала, угнали его велосипед...
http://www.dzielnicewroclawia.pl/tag/josh-hartnett/

21

Съемки в музее Катовице

http://s2.uploads.ru/t/MvRet.jpg
http://sf.uploads.ru/t/IXaAk.jpg
http://s2.uploads.ru/t/e6W5i.jpg
http://s3.uploads.ru/t/AZl0f.jpg
http://s5.uploads.ru/t/MqVXB.jpg

Съемки во Вроцлаве, в аудивизуальном центре
http://s4.uploads.ru/t/BSeK1.jpg

22

"Долина Богов"- о фильме на пресс конференции

"Dolina Bogów": John Malkovich, Josh Hartnett i Berenice Marlohe o nowym filmie Majewskiego

   30 maja w katowickim Muzeum Śląskim odbyła się konferencja prasowa najnowszego filmu Lecha Majewskiego zatytułowanego "Dolina Bogów". W konferencji wziął udział reżyser filmu, oraz grający w nim aktorzy: John Malkovich, Josh Hartnett, Berenice Marlohe i Keir Dullea.

"Dolina Bogów" to baśń dla dorosłych, w której świat rzeczywisty niepostrzeżenie przeplata się ze światem legend i mitów. W obrazie zobaczymy ekscentryczne życie najbogatszego człowieka na ziemi (John Malkovich), który po stracie żony i córki testuje na sobie niesamowite możliwości, jakie daje nieograniczona ilość pieniędzy. Do posiadłości Wesa Taurosa przybywa przyszły autor biografii miliardera, John Ecas (Josh Hartnett). Nieposkromiona wyobraźnia pisarza "poprawia" rzeczywistość, przenosząc ją w świat fantazji.

O swojej roli Josh Hartnett powiedział w rozmowie ze Stopklatką:

    Wcielam się w rolę pisarza, który przechodzi trudny okres w życiu. Większość ludzi myśli, że wiedzie on udane życie, ale on sam ma poczucie, że nie zmierza w kierunku, w którym by chciał. Kiedy zaczyna pisać nową historię, okazuje się, że jest zarówno jej autorem, jak i bohaterem. To, co pisze, dzieje się nie tylko na papierze, ale i wokół niego. Moim zdaniem, jeste swego rodzaju alter ego Lecha Majewskiego w filmie. Ale tak naprawdę, ta postać zostanie dopiero w pełni ukształtowana podczas montażu.

Lech Majewski, twórca takich filmów, jak "Młyn i krzyż", czy "Ogród rozkoszy ziemskich", oprócz Josha Hartnetta, znanego między innymi z ról w "Pearl Harbour" czy "Czarnej Dalii", zaprosił do współpracy Keira Dulleę - odtwórcę niezapomnianego dr Dave'a Bowmana z filmu "2001: Odyseja Kosmiczna", Johna Malkovicha, oraz Berenice Marlohe - znaną między innymi z roli dziewczyny Bonda w filmie "Skyfall" Sama Mendesa. Wszyscy obecni byli na konferencji prasowej w Muzeum Śląskim.

Reżyser filmu powiedział, że Katowice są dla niego szczególnym miejscem:

    Cieszę się, że jesteśmy tutaj, w moim rodzinnym mieście. Jestem bardzo związany z Katowicami, tu się wychowałem, to miejsce mnie ukształtowało [...] Jestem szczęśliwy, że udaje mi się ponownie realizować tutaj film, i że udało mi się zebrać grono tak zacnych kolegów. To jest obsada z moich snów.

Keir Dullea obchodził 30 maja 80. urodziny, z której to okazji wszyscy zgromadzeni odśpiewali mu "Sto lat". Zapytany o to, co go przyciągnęło do projektu, Keir Dullea odpowiedział:

    Kiedy zobaczyłem "Młyn i krzyż", zmiotło mnie z fotela. Gdy próbuję opowiadać o tym filmie, przychodzi mi do głowy, że to nie jest film. To unikatowe, wyjątkowe doświadczenie. Dlatego z miejsca zdecydowałem się na współpracę z jego genialnym twórcą.

John Malkovich również okazał się być fanem tego filmu:

    Moja odpowiedź jest podobna. Kilka lat temu obejrzałem "Młyn i krzyż", który jest wspaniały, dlatego bardzo się ucieszyłem z możliwości współpracy z Lechem Majewskim.

Z kolei Josh Hartnett powiedział nam, że jeden z projektów Lecha Majewskiego miał bezpośredni wpływ na jego decyzję o podjęciu aktorskiego zawodu:

    Kiedy przeczytałem scenariusz "Doliny Bogów", pomyślałem, że jest bardzo dziwny. Ale mój agent powiedział, że powinienem poznać Lecha [Majewskiego], bo jest postacią, która myśli inaczej niż wszyscy. Spotkaliśmy się i okazało się, że świetnie się dogadujemy, podobnie patrzymy na filmy i mamy podobny gust. Dopiero później dowiedziałem się, że Majewski jest współautorem scenariusza jednego z moich ulubionych filmów z młodzieńczych lat - "Basquiata". A ten film jest powodem, dla którego w ogóle postanowiłem zacząć pracować w tej branży.

Lech Majewski powiedział w rozmowie ze Stopklatką, że gwiazdy, które grają w jego filmie niosą ze sobą przeróżne konotacje i stanowią pewien klucz interpretacyjny:

    Keir Dullea wygląda dokładnie tak, jak wówczas, gdy przyleciał na Jowisz - trochę nawet lepiej niż u Kubricka. To jest punkt wyjścia dla mnie, jeden z kluczy do "Doliny Bogów". Ten film przegląda się w całej mitologii XX-wiecznej, czyli stwarzania gwiazd, mitologii mediów i obsesji pieniądza, a także w starej mitologii. Jest tu pewien konflikt między tym, co stare, a nowe. A jednocześnie jest też sporo odniesień do kina - znajdziemy tu elementy "Obywatela Kane'a" czy "Odysei Kosmicznej". Ten film jest rodzajem baśni dla dorosłych.

Z kolei Berenice Marlohe opowiedziała nam, jak ważny jest dla niej udział w najnowszym projekcie Majewskiego:

    "Dolina Bogów" to nie tylko efektowny film, ale też bardzo ważny. Mówi o istotnych rzeczach na temat ludzkości i o współczesnym społeczeństwie skontrastowanym z przeszłością. Moim zdaniem współczesność chce zmienić ludzi w roboty - tak, by wszyscy byli tacy sami. Zatem bardzo ważne jest, by byli tacy ludzie jak Lech, którzy przypominają innym, co jest istotne i pomagają im do tego powrócić. Dla mnie też jest to sprawdzian tego, co ja mam do powiedzenia na ten temat.

Oprócz Katowic, zdjęcia do filmu powstaną też w zabytkowym pałacu w Pszczynie, w Pałacu Dietla w Sosnowcu i w stanie Utah w USA. Ekipa realizowała też zdjęcia we Wrocławiu, na terenie Opactwa Cystersów w Lubiążu oraz w Zamku Książ.

[Karolina Stankiewicz]

Ссылка

_______________________________________________________________________________________________
гугл перевод с польского

"Долина Богов": Джон Малкович, Джош Хартнетт и Беренис Марло о новом фильме Маевский

   30 мая в Катовице Силезского музея провели пресс-конференцию последний фильм Лех Маевский под названием "Долина Богов". В работе конференции приняли участие режиссер фильма, и играть в актеры Джон Малкович, Джош Хартнетт, Беренис Марло и Кейр Dullea.

"Долина Богов" это сказка для взрослых, в которых реальный мир незаметно переплетается с миром легенд и мифов. На картинке мы видим эксцентричных жизнь самый богатый человек на земле (Джон Малкович), который, потеряв свою жену и дочь испытанный для себя удивительные возможности, которые предоставляют неограниченное количество денег. Особняк Уэс Tauros прибывает будущий автор биографии миллиардера Джона ECAS (Джош Хартнетт). Неукротимый воображение писателя "улучшает" реальность, превращая его в мир фантазий.

О своей роли Джош Хартнетт сказал в интервью Фриз:

    Я беру на себя роль писателя, который вступает в сложный период в своей жизни. Большинство людей думают, что это ведет успешную жизнь, но он чувствует, что он не движется в направлении, в котором он хотел. Когда я начал писать новую историю, то оказывается, что оба автора и героя. Это то, что он пишет, что происходит не только на бумаге, но вокруг него. По-моему, вы своего рода альтер эго фильма Леха Маевского в. Но на самом деле, этот персонаж только полностью формируется в процессе сборки.

Лех Маевский, создатель таких фильмов, как "Мельница и Крест", или "Сад земных наслаждений", в дополнение к Джош Хартнетт, известный среди прочего за его роли в "Перл-Харбор" и "The Black Dahlia", сотрудничал с Кейр Dullea - актера незабываемым Dr. Дэйв Боуман из фильма "2001: Космическая Одиссея", Джон Малкович, и Беренис Марло - известный среди прочего, роль девушки Бонда в фильме "Skyfall" Сэма Мендеса. Все присутствовали на пресс-конференции в Силезского музея.

Режиссер фильма говорит, что Катовице для него особое место:

    Я рад, что мы здесь, в моем родном городе. Я очень связан с Катовице, вырос здесь, это место сформировало меня [...] Я рад, что я могу еще раз реализовать здесь фильм, и я был в состоянии собрать кучу столь благородных коллег. Это сотрудники моей мечты.

Кир Дулли отметил свой 80-летний юбилей 30 мая, который, как мы все собрались пели его "С днем ​​рождения". Когда его спросили, что привлекло его к проекту, Кир Дулли сказал:

    Когда я увидел, "Мельница и Крест", вытерла меня из кресла. Когда я пытаюсь говорить об этом фильме, это происходит со мной, что это не кино. Этот уникальный, уникальный опыт. Таким образом, место, которое я решил сотрудничать с его блестящим создателем.

Джон Малкович также оказался поклонником этого фильма:

    Мой ответ похож. Несколько лет назад я смотрел «Мельница и крест", который является большим, потому что я был очень рад работать с Лехом Маевски.

С другой стороны, Джош Хартнетт сказал нам, что один из проектов Лех Маевский оказали непосредственное влияние на его решение принять актерской профессии:

    Когда я прочитал сценарий, "Долина Богов", я думал, что это было очень странно. Но мой агент сказал, что я должен знать Леха [Маевский], потому что он персонаж, который думает иначе, чем все остальные. Мы встретились, и оказалось, что мы ладим, просто посмотрите на видео, и у нас схожие вкусы. Это было позже стало известно, что Маевский стал соавтором одного из моих любимых фильмов в подростковом возрасте - "Баския". И этот фильм является причиной того, почему вообще я решил начать работать в этой отрасли.

Лех Маевский сказал в интервью заморозка звезды, которые играют в фильме несут различные коннотации и являются ключом для толкования:

    Кир Дулли выглядит точно так же, как если бы они пришли к Юпитеру - некоторые даже лучше, чем Кубрика. Это отправная точка для меня, один из ключей к "Долине Богов". Этот фильм смотрит на всей мифологии ХХ века, что создает звезд, мифологии и медиа-одержимость деньгами, а также в старой мифологии. Существует конфликт между тем, что является старым и новым. В то же время есть также много ссылок на фильмы - вы найдете здесь элементы "Гражданин Кейн" или "Космическая Одиссея". Этот фильм является своего рода сказка для взрослых.

С другой стороны Беренис Марло сказал нам, насколько важно для ее части в последнем проекте Маевский:

    "Долина Богов" не только впечатляющий фильм, но и очень важно. Он говорит о важных вещах, о человечности и о современном обществе skontrastowanym с прошлым. На мой взгляд, сегодняшний день хочет изменить людей на работе - так, чтобы все они были одинаковы. Поэтому очень важно, чтобы были такие люди, как Лех, которые напоминают другим то, что важно и помочь им вернуться. Для меня это испытание того, что я должен сказать по этому вопросу.

Кроме Катовице, киносъемка также будет создан в историческом дворце в Плес, дворца Dietl в Сосновец и в штате Юта, США. Команда реализовала фото в Вроцлаве, в цистерцианского аббатства в Lubiaz и Замок Ксенж.

[Karolina Станкевич]

23

На сегодня единственное фото со съемок, после того, как команда фильма уехала из Вроцлава

http://se.uploads.ru/t/3Hweb.jpg

24

По ссылке видео от 10 июня 2016г. интервью Джоша Хартнетта польскому каналу КУЛЬТУРА о съемках в фильме "Долина Богов",
с 7,45 минуты

http://vod.tvp.pl/9667331/10062016?order=title

http://sf.uploads.ru/t/ExZ7d.jpg
http://s1.uploads.ru/t/Dxe7b.jpg

25

скрины
http://s7.uploads.ru/t/Mp1vc.jpg
http://se.uploads.ru/t/tl4a6.jpg
http://s6.uploads.ru/t/74Msq.jpg
http://s6.uploads.ru/t/zi9lI.jpg
http://s0.uploads.ru/t/nO6qi.jpg
http://s6.uploads.ru/t/8fAHi.jpg
http://s2.uploads.ru/t/SOhd9.jpg
http://s8.uploads.ru/t/zJ5FN.jpg
http://sd.uploads.ru/t/spTYa.jpg
http://sh.uploads.ru/t/pvWu9.jpg

26

Новые скрины из видео съемок Джоша Хартнетта в фильме "Долина Богов" в Катовице, Польша

http://s6.uploads.ru/t/H0ZAy.jpg
http://s5.uploads.ru/t/CO7Wu.jpg
http://sa.uploads.ru/t/WXHEr.jpg
http://sd.uploads.ru/t/tfRHZ.jpg
http://sf.uploads.ru/t/fi6Ka.jpg
http://s6.uploads.ru/t/KWbrI.jpg

и фото со съемочной площадки фильма
http://s0.uploads.ru/t/GJb94.jpg
http://s8.uploads.ru/t/miHny.jpg
http://sh.uploads.ru/t/xcDZr.jpg

Ссылка

27

Новые, прекрасные фото со съемок фильма "Долина Богов"

http://s1.uploads.ru/t/IlXeL.jpg
http://s0.uploads.ru/t/PYEZz.jpg
http://s8.uploads.ru/t/96l5x.jpg
http://s3.uploads.ru/t/vD5or.jpg
http://s0.uploads.ru/t/HsdR0.jpg
http://se.uploads.ru/t/Grihw.jpg
http://sg.uploads.ru/t/rnp4h.jpg
http://sd.uploads.ru/t/mKC60.jpg
http://s2.uploads.ru/t/DGwIU.jpg
http://s7.uploads.ru/t/tqvEg.jpg

Ссылка

28

:)
http://s3.uploads.ru/t/yz1Xq.jpg
http://s6.uploads.ru/t/TwjSa.jpg

Ссылка

29

Безупречно прекрасен, волнительно притягателен, пленительно опасен... (с)

http://s7.uploads.ru/t/HteKk.jpg
http://s1.uploads.ru/t/G3a4O.jpg

Джош Хартнетт в костюме из коллекции бренда Pako Lorente

я в обмороке!

Источник

Pako Lorente

30

Новые, восхитительные кадры со съемок фильма "Долина Богов"

http://s6.uploads.ru/t/SLMqW.jpg
http://se.uploads.ru/t/7z0sC.jpg
http://se.uploads.ru/t/DdjHt.jpg
http://s2.uploads.ru/t/ag09s.jpg
http://sg.uploads.ru/t/UkAqv.jpg

https://twitter.com/jhartnett_forum


Вы здесь » Josh Hartnett Forum » Фильмы. Movies » Воображаемая реальность / Valley of the Gods